O NASZEJ FIRMIE

Kilka faktów o nas

FOLIGGO Paweł Nitka – IMPORTER FOLII

Początki firmy FOLIGGO sięgają roku 2001 roku, kiedy rozpoczynaliśmy działalność pod nazwą PANIT CAR. Od początku stale poszerzaliśmy ofertę folii okiennych na szyby samochodowe i budowlane, dokładając do oferty sprawdzone folie pod względem jakości, oferując jednocześnie dobre ceny za nasze produkty.

Obecnie oferta firmy FOLIGGO Paweł Nitka obejmuje folie do przyciemniania szyb samochodowych, folie przeciwsłoneczne redukujące promienie słoneczne, folie do foliowania szyb w oknach do ochrony przed poranieniem oraz folie antywłamaniowe chroniące przed włamaniem, folie dające większą prywatność w domu lub w biurze czyli folie dekoracyjne, folie matowe lub folie lustra weneckie czy specjalne folie odbijające ciepło na świetlikach dachowych w halach produkcyjnych. Do montażu folii okiennych potrzebne są różnego rodzaju narzędzia i środki czyszczące, w które również zaopatrujemy jako dystrybutor kompleksowy.

hurtownia folii okiennych i samochodowych FOLIGGO

Jesteśmy z Wami

Od 2001 roku!

Już ponad 19 lat jesteśmy z Wami! Osiągnęliśmy duże doświadczenie na rynku Europejskim w sprzedaży różnego rodzaju folii, które oferujemy i narzędzi do ich montażu. Oprócz fachowego doradztwa co do doboru produktów przez nas oferowanych i szybkiej realizacji zamówień, mają państwo do dyspozycji cyklicznie szkolenia i pokazy szkoleniowe z zakresu montażu folii. Zapraszamy po szczegóły: Szkolenia z przyciemniania szyb

Rzetelność

To nasza domena

Czynimy wszelkie starania, aby jakość obsługi klienta, jakość oferowanych folii, ich narzędzi oraz ich dostępność była na jak najwyższym poziomie. Cały czas staramy się podnosić nasze umiejętności, a do naszych warsztatów szkoleniowych dokładamy nowe techniki montażu, z którymi chcemy się dzielić z wami podczas szkoleń.

Długofalowa współpraca

Jest dla nas bardzo ważna

Zachęcamy do współpracy z nami mając nadzieję, że będzie ona długofalowa – Gdzie my jako dostawca i Państwo jako odbiorca, użytkownik naszych produktów, będziemy wszyscy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi, jaki oferujemy. Nasze walory profesjonalnej realizacji zamówień firmy FOLIGGO pozwolą Państwu na podniesienie jakości obsługi waszych klientów i poszerzenie waszej oferty, co pozwoli uzyskać przewagę konkurencyjną oraz wzrost prestiżu waszej firmy.

Bardzo nam zależy na współpracy z Państwem, w tym na zadowoleniu z naszych produktów i z naszej firmy. Zapraszamy serdecznie: https://foliggo.com/

OPINIE KLIENTÓW

Dziękujemy !

Väldigt trevlig personal att kontakta, alltid snabb och professionell. Bra priser och produkter i folie branschen. Värmt rekommenderar Jakub!

Jakub - Sweden

Top quality service and products.Best prices in Poland. Will strongly recommend I'm very pleased thank you!

Jack - England

Wir sind sehr zufrieden mit der Firma Foliggo. Super schnelle Lieferung und Qualität.

Adriana - Austria

Sehr gute Zusammenarbeit. Bin sehr zufrieden! Gute Produkte und sehr nette Bedienung

Jarek - Germany

Produse de inalta calitate si cele mai bune servicii recomandate pentru toti. Multumesc

Client - Romania

+48 502 32 55 37 / +48 511 511 322

info@foliggo.pl