4 stycznia 2018

Jaka folia do przyciemniania szyb? Wyjaśniamy!

Foliowanie szyb samochodowych w innym celu niż estetycznym jest stosunkowo nowym trendem, ale dość szybko zyskało ogromną popularność wśród kierowców. Wynika to z wielu zalet, jakie posiadają profesjonalne folie do przyciemniania szyb. Największą jednak rozterką kierowców jest ich cena i sposób montażu. Można wyszukać wiele ofert co do folii na szyby samochodowe, ale po finalizacji transakcji okazuje się, że efekt nie jest satysfakcjonujący. Dlaczego? Jaka folia do przyciemniania szyb jest najlepsza? Gdzie można ją kupić, aby uzyskać efekt estetyczny i funkcjonalny, a jednocześnie długo cieszyć się z walorów użytkowych folii?

Folia samochodowa do szyb musi spełniać określone warunki. Wybierając niesprawdzone źródła nie mamy pewności czy folia nie straci barwy w niedługim czasie od montażu, czy się nie odklei, ani czy będzie także redukować promienie słoneczne ultrafioletowe w 99% i odbije część ciepła wchodzącego do auta.

Jak wygląda oklejanie folii samochodowych?

Oklejanie samochodów folią przyciemniającą szyby wymaga specjalnych warunków. Możesz kupić folię sam, ale czy uda Ci się właściwie ją zamontować?

Pierwsze jest umiejętne zakurczenie folii na tylną szybę – bez właściwego szkolenia będzie bardzo trudno prawidłowo zakurczyć folię samochodową. Jest tak dlatego, że pod folię może dostać się wiele pyłków kurzu lub zostaną bąble powietrzne, czego efektem jest negatywny cień na efekt finalny. Profesjonalna firma montażowa ma specjalnie przygotowane pomieszczenie, a folia jest przygotowywana jest pod wpływem odpowiedniej temperatury. Dzięki temu folia właściwie się przykleja i przylega do powierzchni szklanej.

Istnieją również specjalne szkolenia z przyciemniania szyb, warsztaty i pokazy szkoleniowe. Firma FOLIGGO jest jednym z czołowych organizatorów takich kursów – jeżeli jesteś zainteresowany, koniecznie zajrzyj na

KURS PRZYCIEMNIANIA SZYB

Gdzie kupić najlepszą folię?

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy, która sprzedaje wysoko jakościowo folie samochodowe, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Hurtownia FOLIGGO ma już 17 lat doświadczenia w dostarczaniu folii samochodowych na szyby okienne w autach. Firma FOLIGGO pod marką MAXUEL sprzedaje wiele sprawdzonych odmian auto folii do foliowania szyb samochodowych.

Każda odmiana ma po kilka stopni przyciemnienia – od 5% jako najciemniejsze, do 70% jako najjaśniejsze folie. W ofercie znajdą państwo folie MAXUEL przyciemniające, nie dające żadnego refleksu na zewnątrz auta, folie metalizowane hybrydowe, które odbijają bardzo dużo ciepła słonecznego, modne folie chrom z lekkim połyskiem, nadające autu indywidualny wygląd, folie w różnych kolorach brązowym, granatowym, zielonym, oliwkowym, żółtym oraz specjalne, bardzo jasne folie zaawansowane technologicznie, których prawie nie widać po montażu folii, a odbijają dużo energii słonecznej.

Z punktu widzenia profesjonalisty zabieg ten może nie być zbyt opłacalny, jeśli w momencie finalizacji transakcji otrzymujemy tani i nie sprawdzony produkt. Folia pod wpływem działania promieni słonecznych może szybko przybrać kolor fioletu lub źle będzie się dokurczać lub wklejać na szybę, co niekoniecznie będzie atrakcyjne dla wizualizacji auta. Pozorna oszczędność będzie generować dodatkowe koszty związane z demontażem i być może przyklejeniem folii po raz kolejny.

Szukając folii, warto więc wybrać tylko oferty gwarantujące profesjonalizm – jakość folii, gwarancję, szybką wysyłkę, serwis po sprzedażowy, możliwe konsultacje, stała współpraca.

Gdzie i jakie kupić folie do przyciemniania? Gdzie kupić folie, by mieć pewność, że wszystko będzie w porządku? Na te wszystkie pytania odpowiemy w hurtowni folii samochodowych FOLIGGO. Sprawdź również naszą ofertę:

Folia antywłamaniowa

Folia przeciwsłoneczna

Folia do samochodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *