17 sierpnia 2016

Folie okienne wytrzymalsze od krat!


foliggo + maxuell ENG

 

 

Szukasz sposobu na zabezpieczenie swojego dobytku? Nie chcesz żeby budynek wyglądał jak więzienie? Jest na to rozwiązanie – folie antywłamaniowe. Ich zadaniem jest maksymalne utrudnienie zadania włamywaczowi. Są tańsze w montażu i nie wymagają ingerencji ekipy budowlanej.
Jak to działa? Szybę z zamontowaną folią antywłamaniową można rozbić jedynie siekierą lub uderzając w nią młotem. Jeśli już dojdzie do jej uszkodzenia, folia na tyle mocno trzyma rozbite kawałki, że nie ma możliwości dostania się do środka. Jednocześnie drobne fragmenty szkła odpryskują do wewnątrz budynku i uruchamiają alarm. W tym momencie czas zaczyna działać na niekorzyść włamywacza.
Dalsze forsowanie okna wymaga wysiłku, a brygada firmy ochroniarskiej jest już w drodze. Głośny dźwięk syreny alarmowej zawiadamia sąsiadów. Jest prawdopodobne, że widząc co się dzieje, intruz zaniecha dalszego działania i ucieknie. Spodziewane straty materialne będą mniejsze niż podczas próby wyrywania czy przepalania krat okiennych.
Nasze folie okienne posiadają certyfikaty z Instytutu Techniki Budowlanej ITB, atest Państwowego Zakładu Higieny PZH oraz certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych ICiMB (dawniej ISiC).

violent-1166556_1920

By Paweł Nitka Informacje Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *