22 stycznia 2017

Przyciemnianie szyb samochodowych: zalety

W naszej ofercie produktów posiadamy między innymi folie samochodowe do przyciemniania marki MAXUEL, dzięki którym przyciemnianie, ściemnianie i foliowanie szyb staje się dziełem sztuki. Bogaty wachlarz produktóe w naszym asortymencie pozwala nam sprostać wymogom każdego klienta i jego auta. Każda z naszych auto folii posiada doskonałe właściwości chroniące pasażerów i wnętrze pojazdu przed działaniem promieni UV oraz odbijają one promieniowanie podczerwone, które odpowiada za przenoszenie ciepła.

Dzięki najwyższej jakości foliom wykonujemy skuteczne przyciemnianie szyb, a także foliowanie szyb oraz ściemnianie szyb. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie są produkowane przez dymienie poliestru, część z nich posiada również dodatkowe warstwy spylanego metalu, uzyskane dzięki unikalnej technologii.

Przyciemnianie szyb – pożyteczny zabieg

Odpowiednio wykonane działania, związane z przyciemnianiem szyb wiąże się z wieloma walorami praktycznymi oraz estetycznymi. Jeżeli posiadasz luksusowy samochód i planujesz wzmocnić jego efekt wizualny, zdecydowanie warto postawić na przyciemnianie szyb.

Zalety przyciemniania szyb:

– poprawa skuteczności klimatyzacji auta (dzięki odbiciu nadmiaru ciepła),
– wiele odcieni każdej gamy produktów, najbardziej popularne, ale i wyglądają estetycznie,
– znacznie redukują blask słoneczny i dzięki temu wzrok kierowcy mniej się męczy,
– prosty montaż auto folii ze względu na dobre warunki obkurczania pod wpływem temperatury,
– dzięki redukcji promieni UV minimalizują możliwość wystąpienia nieestetycznych odbarwień tapicerki oraz jej trwałość,
– wzbogacają estetykę auta,
– możliwość wyboru stopnia przepuszczalności światła widzialnego (od 5% do nawet 50%)

Foliowanie szyb to najskuteczniejszy sposób na to, by ograniczyć przepuszczalność promieni UV, poprawić całościowy komfort jazdy oraz zabezpieczyć mienie wewnątrz auta.

przyciemnianie szyb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *