4 stycznia 2018

Gdzie kupić folie do przyciemniania szyb?

Foliowanie szyb samochodowych w innym celu niż estetycznym jest nowym trendem, ale zyskało ogromną popularność wśród kierowców. Głównym powodem jest wiele zalet, które wynikają z dobrej jakości,  które mają profesjonalne folie do przyciemniania szyb. Największą rozterką kierowców jest cena i sposób montażu folii. Można wyszukać wiele ofert co do folii na szyby samochodowe, ale po finalizacji transakcji okazuje się, że efekt nie jest satysfakcjonujący. Dlaczego? Gdzie kupić profesjonalne folie do przyciemniania szyb, by uzyskać efekt estetyczny i funkcjonalny, a jednocześnie długo cieszyć się z walorów użytkowych folii?

Folia samochodowa do szyb musi spełniać określone warunki. Wybierając niesprawdzone źródła, nie mamy pewności, czy folia nie straci barwy w niedługim czasie od montażu, czy się nie odklei, czy będzie także redukować promienie słoneczne ultrafioletowe w 99% i także odbije część ciepła, wchodzącego do auta.

Oklejanie samochodów folią przyciemniającą szyby wymaga specjalnych warunków. Możesz kupić folię sam, ale czy uda Ci się właściwie ją zamontować? Pierwsze jest umiejętne zakurczenie folii na tylną szybę, bez właściwego szkolenia będzie bardzo trudno prawidłowo zakurczyć folię samochodową. Pod folię może dostać się wiele pyłków kurzu lub zostaną bąble powietrzne, ponieważ wszelkie niedoskonałości rzucą negatywny cień na efekt finalny. Profesjonalna firma montażowa, ma specjalnie przygotowane pomieszczenie, a folia jest przygotowywana jest pod wpływem odpowiedniej temperatury. Dzięki czemu właściwie przykleja się przylega do powierzchni szklanej.

Gdzie kupić najlepszą folię?

Hurtownia FOLIGGO ma już 17 lat doświadczenia w dostarczaniu folii samochodowych na szyby okienne w autach. Firma FOLIGGO pod marką MAXUEL sprzedaje kilka sprawdzonych odmian auto folii do foliowania szyb samochodowych. Każda odmiana ma po kilka stopni przyciemnienia od 5% jako najciemniejsze do 70% jako najjaśniejsze folie. W ofercie znajdą państwo folie MAXUEL przyciemniające, nie dające żadnego refleksu na zewnątrz auta, folie metalizowane hybrydowe, które odbijają bardzo dużo ciepła słonecznego, modne folie chrom z lekkim połyskiem, nadające autu indywidualny wygląd, folie w różnych kolorach brązowym, granatowym, zielonym, oliwkowym, żółtym oraz specjalne bardzo jasne folie zaawansowane technologicznie, których prawie nie widać po montażu folii, a odbijają dużo energii słonecznej. Szukajcie firmy montażowe, stosujące folie samochodowe MAXUEL.

Z punktu widzenia profesjonalisty zabieg ten może nie być zbyt opłacalny, jeśli w momencie finalizacji transakcji otrzymujemy tani i nie sprawdzony produkt i wydaje nam się, że jest dobrej jakości, ale w po przyklejeniu folii może okazać się, że inwestycja była zgubna. Folia pod wpływem działania promieni słonecznych może szybko przybrać kolor fioletu, źle będzie się dokurczać lub wklejać na szybę, co niekoniecznie będzie atrakcyjne dla wizualizacji auta. Pozorna oszczędność będzie generować dodatkowe koszty związane z demontażem i być może przyklejeniem folii po raz kolejny. Szukając folii, warto wybrać tylko oferty gwarantujące profesjonalizm – jakość folii, gwarancję, szybką wysyłkę, serwis po sprzedażowy, możliwe konsultacje, stała współpraca. Gdzie i jakie kupić folie do przyciemniania ? Gdzie kupić folie, by mieć pewność, że wszystko będzie w porządku? Na te wszystkie pytania odpowiemy: w hurtowni folii samochodowych FOLIGGO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *